ART / Lithographs / Litograph in colors 7267520
nr 726 7520
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Russell Baker, 18/250, subject size: 51x36,
Russell Baker, 18/250, motivets mått: 51x36
800
SEK 150
Monday November 21 2011
at 17:07:20
20/11 14:51:34
100 kr
21/11 16:17:59